Good afternoon, it is Monday 3.8.2020. It is the nameday of Miluše, tommorow is the nameday of Dominik.

200428 poliklinikaV souvislosti s rekonstrukcí Polikliniky se někteří lékaři, jejichž ordinace byly v zadním traktu stávající budovy, již přestěhovali na přechodnou dobu do náhradních prostor. Jedná se o neurologa MUDr. Milana Břečku, ORL ambulanci MUDr. Jindřicha Křibského a praktickou lékařku MUDr. Vladimíru Reslerovou.

 

Lékaři ordinující v náhradních ordinacích:

Ušní, nosní, krční ambulance MUDr. Jindřich Křibský, zdravotní sestra Martina Vítková na adrese ulice 28. října č. 20 (Dům s pečovatelskou službou). Ordinační doba pondělí 7 - 14 hodin, čtvrtek 7,30 - 11,30 12,30 - 15 hodin, pátek sluchadlová poradna dle objednání. Tel. 465 320 885.

Neurologická ambulance MUDr. Milan Břečka, MUDr. Irena Hrušková, sestra Jaroslava Wolfová. Adresa ulice Dobrovského 233, tel. 463 351 536.

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Vladimíra Reslerová, adresa ulice B. Němcové 125. Lékařka zatím ordinuje pouze po objednání na konkrétní čas, čekárna není přístupná jiným pacientům. Telefon 461 100 230, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., Facebook: Ordinace Vladimíra Reslerová.

 

Práce na rekonstrukci Polikliniky by měly začít 4. května, kdy bude budoucí staveniště předáno zhotoviteli stavby firmě VW Wachal. V tuto chvíli je již na travnatém pruhu před Poliklinikou umístěna stavební buňka. Výstavba bude probíhat ve dvou etapách. Během první bude odbourána dvojice zadních křídel stávající budovy. V uvolněném prostoru a části plochy vnitrobloku vznikne nová část, do které se přesune provoz polikliniky během druhé etapy. Ta počítá se zbouráním zbytku budovy a dostavbou do ulice S. Čecha podle projektu.

Marie Hrynečková

Foto:
1 a 2 - ORL ordinace MUDr. Křibského je v Domě s pečovatelskou službou na ul. 28.října v č. 20. Vstup je ze strany vedle Městské knihovny.
3 a 4 - Neurologická ambulance MUDr. Milana Břečky je v bývalém autodružstvu v budově při silnici (Dobrovského 233).
5 a 6 - Ordinace praktické lékařky pro dospělé MUDr. Vladimíry Reslerové je v ul. B. Němcové proti Knihkupectví Hvězda (B. Němcové 125).
7 - Před nynější Poliklinikou je již umístěna stavební buňka.
8 - Budova Poliklinika ze strany od ulice Svatopluka Čecha.
9 - Pohled na zadní trakt, který bude v I. etapě ubourán a nově vystavěn.

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.