Good afternoon, it is Friday 7.8.2020. It is the nameday of Lada, tommorow is the nameday of Soběslav.

200417 muS účinností od pondělí 20. dubna 2020 se Městský úřad Lanškroun, který byl od 18. března uzavřen, opět otevírá veřejnosti, a to souladu s vydáním mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, kterým se všem orgánům veřejné moci a správním orgánům nařizuje, aby v rámci všech svých pracovišť dodržovaly zpřísněná hygienická pravidla provozu, a to ode dne 20. dubna 2020.

„Orgány veřejné moci obnoví svou činnost ve standardním rozsahu za současného dodržování zvýšených hygienických požadavků. Úřední hodiny se obnoví od 20. dubna 2020 v plném rozsahu tak, aby veřejnost mohla využít jejich služeb k zajištění úředních záležitostí.“

Městský úřad obnoví běžný provoz ve standardních úředních hodinách v souladu s výše uvedeným a za stanovených pravidel. Žádáme občany, aby navštěvovali městský úřad pouze v případech nezbytně nutných a při vstupu do budov úřadu dodržovali přijatá opatření. Vstupujte s rouškou, dodržujte vzdálenost nejméně dva metry, dbejte hygienických zásad – použijte dezinfekci na ruce umístěnou ve všech budovách úřadu. Dokumenty podávejte přes podatelnu (přízemí radnice) a je-li to možné, upřednostněte podání elektronickou formou a úředníka kontaktujte telefonicky či e-mailem.

Kontakty na všechny úředníky naleznete na webových stránkách města a při vstupu do každé budovy MÚ naleznete informační ceduli s telefonními kontakty na vybranou kontaktní osobu za konkrétní odbor.

Prosíme občany, aby využívali REZERVAČNÍ SYSTÉM.

Tisková zpráva MÚ

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.