Good afternoon, it is Monday 3.8.2020. It is the nameday of Miluše, tommorow is the nameday of Dominik.

200330 minarUž od 16. března rozvážejí restaurace Gourmet Lounge a Koupák denně kolem třiceti jídel lanškrounským záchranářům, hasičům, policistům a městským strážníkům. Vše zcela zdarma. Členové složek Integrovaného záchranného systému si mohou předem vybrat oběd či večeři z nabídky obou restaurací, a to jak polévku, tak hlavní chod.

Shodují se, že jídlo je výborné a přijde jim k chuti. Například na záchrance dnes měli k obědu kulajdu a guláš s bramboráčky.

Ti, kteří jsou v boji s koronavirem v první linii, se domluvili a dnes v podvečer, přesně po 14 dnech rozvozu, společně přijeli před restauraci Gourmet Lounge v Purkyňově ulici. Houkáním, blikáním a potleskem vyjádřili své poděkování za velkou podporu v době nouzového stavu.

Při této příležitosti i my za obyvatele Lanškrouna děkujeme záchranářům, hasičům a policistům za obětavost a odvahu, s jakou v této nelehké době přistupují ke své práci. Jim patří zase náš potlesk.

Text: Marie Hrynečková
Foto: autorka a Matěj Brýdl

 

Foto 6 a 10 - Překvapení majitelé restaurací Jan a Dana Minářovi a jejich a syn Jan.Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.