Good night, it is Tuesday 25.2.2020. It is the nameday of Liliana, tommorow is the nameday of Dorota.

191220 kanadaHokejový klub Orli Lanškroun zve ve středu 1. ledna 2020 od 13 hodin do haly Bóži Modrého na mezinárodní přátelské utkání dorostenců Orli Lanškroun s mužstvem Whitby Wildcats, Canada. Přijďte fandit!

 

Od 21. ledna - Hokejový klub Orli Lanškroun vás zve na Týden hokeje

V úterý 21.ledna budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Hokejový klub Orli Lanškroun ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na hale Bóži Modrého akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na hlavního trenéra mládeže (Vicenec Miroslav, tel. 608 / 339 953) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete zde: www.hokejlan.cz nebo www.tydenhokeje.cz.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná posedmé po celé České republice a celkově už poosmé. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí.

Vicenec Miroslav
hlavní trenér sportovního střediska mládeže
Hokejový klub Orli Lanškroun

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.