Good evening, it is Sunday 23.2.2020. It is the nameday of Svatopluk, tommorow is the nameday of Matěj.

191220 bezdomovci19. prosince se v Centru sociálních služeb Lanškroun konalo „Předvánoční setkání lidí bez přístřeší“.
Přišlo deset lidí, kteří si pochutnali na výborném guláši a cukroví. Celý večer doprovázel zpěvem a hrou na kytaru Jirka Hurych se svými přáteli a vánoční básničku zarecitovala děvčata z Divadelního kroužku Domu dětí a mládeže Damián.

Když zpíval písničku „Až mě andělé zavolají k sobě“, spoustě přítomných se v očích zaleskly slzy při vzpomínce na kamarády, kteří již nejsou mezi námi. Ve vzduchu se vznášela vánoční atmosféra plná klidu a pohody.

Návštěvníci si po skončení akce odnesli charitní dárkové balíčky a tácek s cukrovím, které napekli maminky z Rodinného centra Dětský svět a pracovníci Charity s klienty Sociální rehabilitace.

Děkujeme obchodnímu družstvu KONZUM za poskytnutí potravin na přípravu guláše, DDM Damián a paní Skalické za kulturní představení, panu Sochorovi za uvaření výborného guláše, paní Hanyšové z Rodinného centra Dětský svět za upečení a zabalení cukroví, panu Hurychovi a jeho přátelům za výborný hudební zážitek. Jsme rádi, že radní města Lanškroun paní Staňková, kurátor pro dospělé z MěÚ Lanškroun pan Šišán a zástupce velitele Městské policie Lanškroun pan Ščudla se mohli tohoto setkání také zúčastnit.

Všem zúčastněným děkujeme a budeme se těšit na další spolupráci!

Pracovníci Centra sociálních služeb
Oblastní charity Ústí nad Orlicí


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.