Good night, it is Tuesday 25.2.2020. It is the nameday of Liliana, tommorow is the nameday of Dorota.

191219 voucherLezení na stromy měl rád každý malý kluk i holka. Co se k tomu vrátit a zkusit místo lezení po stromech některou z lezeckých cest na stěně HK Lanškroun? Lezení je pro děti jakéhokoli věku a zrovna tak pro dospěláky. Začít se dá vždy!

Že jsi tu poprvé a nic o tom nevíš? Nevadí, proto jsme tu my, lezci z HK Lanškroun. Že nemáš potřebnou výbavu? Nevadí! My ano. Půjčit Ti můžeme lezecký úvazek, jistící pomůcky, lano i lezecké boty.

Hýbat se směrem nahoru (a dolů) je velká směs pocitů - radost, obavy, pýcha. Přijď si zkusit mezi nás, jak to máš Ty. Nabízíme nevšední sportovní zážitky, odborný dozor a možnost naučit se základy jištění. To pak můžeš využít se svými dětmi či kamarády a přijít mezi nás v běžnou otevírací dobu pro veřejnost.

V předvánoční čas jsme připravili pro širokou veřejnost dárkové vouchery. Pokud Ti chybí dárek pro své blízké, zážitek na laně může být skvělá volba! Vouchery jsou ve variantách na jeden vstup pro jednotlivce/ dvě osoby/ skupinu max. čtyř osob. V ceně 160 Kč/ 200 Kč/ 340 Kč je zahrnuta asistence lezeckého instruktora a zapůjčení materiálu (sedací úvazek, lezečky, lano, jistící pomůcky). Termín čerpání: leden až prosinec 2020, dle běžných provozních hodin stěny HK Lanškroun.

V případě zájmu piš na FB HK Lanškroun nebo e-mail: info@hkla. Možnost vyzvednutí voucheru v době otevíracích hodin stěny nebo po telefonické domluvě. V době vánočních svátků bude stěna otevřená téměř každý den. Vouchery je možno vyzvednout i na Štědrý den.

Přejeme všem krásné Vánoce plné nevšedních zážitků! HK Lanškroun

Kontakt: www.hkla.cz, FB HK Lanškroun, e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Adresa: stěna HK Lanškroun, ZŠ A. Jiráska

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.