Good morning, it is Sunday 5.7.2020. It is the nameday of Státní svátek - Cyril a Metoděj, tommorow is the nameday of Státní svátek - Mistr Jan Hus.

190721 ataresPoslechnout si v prostředí zámecké zahrady skupinu Atarés, která má v repertoáru hlavně kubánské a latinskoamerické rytmy, byla na druhý večer Kulturního léta nabídka nadmíru lákavá. Zmařil ji však podvečerní déšť. Ten pořadatele vedl k rozhodnutí přesunout produkci do vnitřních prostor.

Většina návštěvníků si hudbu z Kuby, Mexika, Brazílie, ale i autorské skladby skupiny Atarés užila při pohodovém stolovém uspořádání v sále zámku. Někteří příchozí se však při pohledu na prázdnou zámeckou zahradu zklamaně otočili a zamířili domů.

Stejně jako minulý pátek, i 19. července déšť chvíli před plánovaným koncertem ustal. Zatímco před týdnem se hrálo improvizovaně na nádvoří pod bukem, tentokrát se šlo na jistotu pod střechu.

Příští pátek se můžeme těšit na klasické francouzské šansony z repertoáru např. Edith Piaf, ale také původní písně autorů Petra Maláska a Václava Kopty. To vše v podání Jany Musilové. Plánováno opět do zámecké zahrady od 19:30 hodin, tentokrát za vstupné 120 Kč.

Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.