Dobré odpoledne, je pátek 7.8.2020. Dnes má svátek Lada, zítra Soběslav.

190824 martinPo sérii charitativních festivalů Stežník, které podporovaly lidi z blízkého okolí, se v Horní Čermné do Skály charita vrací. Tentokrát pro Čermáky s ještě větším poselstvím. Podpořit kamaráda Martina Jansu. V sobotu 7. 9. proběhne charitativní akce Martine, BĚŽ, BĚŽ, BĚŽ, která má za cíl vybrat peníze na speciální a náročnou fyzioterapii v Piešťanech, kterou Martin potřebuje.

„Během těžké práce (strojní odvětvování) v lese došlo k nehodě. Náš kamarád Martin Jansa má aktuálně poraněný pátý krční obratel. To mu způsobilo kompletní nehybnost od krku dolů. Po několika operacích je jeho stav lepší, ale i když je při vědomí a bojuje ze všech sil, je stále napojený na přístroje. Psychicky ho nejvíc podporují přítelkyně Irena, syn Dominik, a každý z nejbližší rodiny. Na nás je nyní podpora finanční,“ vysvětlují organizátoři na Facebooku konání charitativní akce.

Rodinné odpoledne plné her, zábavy a hudby začne už ve 14 hodin a z bohatého programu si vybere opravdu každý. Pro děti bude připravený skákací hrad, hry a výtvarné dílny, jízda na koni, střelba ze vzduchovky, psychomotorický padák, ukázky dravců a spousty dalšího. Hudební program obstará kapela Plus minus, Jirka Hurych & přátelé, Martin Ševčík & Tomáš Formánek & Andrej Jurkovič a chybět nebude ani after party s DJ. Pro všechny, komu se nebude chtít odcházet, bude k dispozici stanové městečko přímo v areálu.

Podpořit Martina a jeho léčbu lze i zasláním finančního příspěvku na účet spolku H.C. Foosball z.s.: 2700180291/2010 s variabilním symbolem: 2019. Všechny obdržené finance budou připočítány k celkovému výtěžku akce Martine, běž, běž, běž!

Rozpohybujme Martina!

Pavlína Hajzlerová

 

Upozornění! Akce se kvůli nepříznivé předpovědi počasí přesouvá do hornočermenské Sokolovny.

 

190824 martin1

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.